Bazyliszek, co to był Wege i kochał Wisłę


 Mam swojego arbuza ;-)

Bazyliszek - Fantastyczny Festiwal Gier przyciągnął moją uwagę już w zeszłym roku, a tegoroczna edycja przerasta najśmielsze wyobrażenia graczy i miłośników fantastyki. Wróżę imprezie sukces, bo z roku na rok jest lepiej. Już nie mogę się doczekać jutrzejszego pokazu walki mieczem długim wg. szkoły niemieckiej.
Tym razem nie mogło mnie tam zabraknąć też ze względu na Monikę Magoską-Suchar oraz Sylwię Dubielecką, które zadebiutowały w tym roku powieścią fantasy "Klątwa Przeznaczenia" o której jeszcze szepnę wam dobre słówko, ale kto lubi klimaty Trudy Canavan z elementami "Gry o Tron" to spokojnie powinien po nią sięgnąć. 

Polecam zajrzeć na stronę dziewczyn 
https://web.facebook.com/KlatwaPrzeznaczenia/Znalazłam swoją Klątwę Przeznaczenie tak całkiem przypadkiem stanęła mi na drodze, jak to już w życiu bywa w najmniej oczekiwanym momencie 

 @Kram Sulika    Czasem jestem niespokojnym duchem i nie mogę usiedzieć w jednym miejscu na czterech literach, więc nie mogłam sobie w taki piękny dzień jak dzisiaj odmówić wyprawy nad Wisłę, gdzie do 19.00 odbywa się Wege <3 Wisła. Zresztą sami zobaczcie, co się tutaj dzieje.

świnka prosto z @wegestudio.pl Można też wesprzeć Viva! akcja dla zwierząt oraz nabyć książki i torby z @WegeStudio

https://www.wegestudio.pl


Za oprawę muzyczną odpowiedzialny Ariel Bialski ;-) 
   A mnie do szczęści już nic więcej nie potrzeba skoro nawet tu znalazł mnie Flaming ;-D Udanego weekendu wam życzę kochani :-D 


Brak komentarzy:

Copyright © 2014 bite me Martha , Blogger