#DYF

 
Przyznaję się bez bicia, cwaniak ze mnie. Czasem mam tak fajnie w pracy, że idę gdzieś, gdzie jest fun, dużo pozytywnej energii i darmowe jedzenie ;-)

A tak na serio to czekałam na tą imprezę cały rok - chodzi o #DYF Digital Youth Forum 2017 organizowany przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. Chyba będę stałym bywalcem, bo już nie mogę się doczekać kolejnej ;-)


Podczas #DYF można posłuchać blogerów, vblogerów, autorów popularnych kanałów na YT m.in. duet podróżniczy, Treneiro Vlog, co to przełamuje swoje granice. Tylko zastanawiam się, gdzie ich to przesuwanie ciągle granicy zaprowadzi - wiem, zrzędzenie starszej pani ;-) okraszone spaczeniem zawodowym.... Marcin Joka - ten pan mnie oczarował, a jego robot PHOTON i to, że uwzględniali w swoich badaniach opinię najmłodszych złapało mnie za serce. Wróżę im sukces, jeśli chodzi o świadome podejście biznesowe. Jestem zachwycona, mam nadzieję, że będę miała jeszcze przyjemność.
  
Ci młodzi ludzie mnie wzruszyli - grupa licealistów z Łomży namieszało przypominając nam, co jest najważniejsze w życiu, że nie wolno być obojętnym na to, co dzieje się na świecie, ale również tuż obok nas, że trzeba reagować, nie zgadzać się na ludzką krzywdę.

 
Blondynka przed malunkiem ;-)

 
Remigiusz Wierzgoń, wzbudzający zachwyt żeńskiej publiki, niestety nie ma zdjęcia ze mną, za to ja z Igorem Faleckim mam ;-)
kochani jakie życie potrafi być przewrotne - jeden filmik na youtub.pl i los tego wtedy pięciolatka odmienia się los z dnia na dzień.


Spyder Hexapod - robot autorstwa licealistów do poszukiwań ludzi pod gruzami, bo nauczyciel w nich zaszczepił pasję. A tak na marginesie, dziewczynki są lepsze w programowaniu, dopóki przestają się bawić klockami lego ;-)
 

    Why Duck przy pracy ;-)
A to gdybyście czasem zwątpili ;-)

 
 

Brak komentarzy:

Copyright © 2014 bite me Martha , Blogger